'

1

Potrebujem niečo: Staré, Nové, požičané, modré a samozrejme TEBA!
4

Prežili sme spolu veľa, preto by som veľmi chcela, aby v deň mojej svadby, stála si pri mojom boku práve ty!


7

Ďakujem za krásne detstvo a zážitky. Za to, že si stále stál pri mne, keď som potrebovala pomoc. Pre mňa si ten najlepší brat na svete. Tvoja malá sestrička.

10

Ďakujem za krásne detstvo a zážitky. Za to, že si stále stála pri mne, keď som potrebovala pomoc.

2

Vo svoj svadobný deň potrebujem niekoho, kto mi bude utierať slzy šťastia, zabráni môjmu nervovému zrúteniu za jeden naleje, pozabáva, vytancuje, ale hlavne bude pri mne stáť, keď poviem svoje “Áno” a dosvedčí mi to.

5

Vo svoj svadobný deň potrebujem niekoho, kto mi bude utierať slzy šťastia, pomôže mi zvládnuť svadobný stres, za jeden naleje, pozabáva, vytancuje, ale hlavne bude pri mne stáť. Potrebujem práve teba!

8

Poznáme sa veľa rokov a vieš, že pre mňa znamenáš veľmi veľa. Preto by som veľmi chcela, aby si v deň mojej svadby, bola pri mne a prežila to so mnou!

11

Blíži sa ten deň, kedy sa Jankiným manželom stanem. Potrebujem však človeka, ktorý mi pomôže so svadobnými prípravami a bude pri mne stáť počas tohto výnimočného dňa.

3

Si mojou najlepšou priateľkou a preto chcem, aby si stála pri mne v môj veľký deň.
6

Smiech, radosť, šťastie,slzy, lásku i nezabudnuteľné okamihy. Buď so mnou, keď to budem prežívať a svoje tajné sny si napĺňať.

9

Vo svoj svadobný deň potrebujem niekoho, kto mi pomôže mi zvládnuť svadobný stres, za jeden naleje, zabaví svadobných hostí a dosvedčí mi, že mi moja nastávajúca povedala "ÁNO".

12

Poznáte ma od malička, stáli ste pri mojom boku po celý život, dnes mám na Vás malú prosbu...

Search