'

1

1.1.2019 svadbu máme, srdečne ťa na ňu pozývame, Predtým Však mám k tebe prosbičku...


4

Si mojou dobrou kamarátkou a preto chcem, aby si stála pri mne v môj veľký deň.

7

Vo svoj svadobný deň potrebujem niekoho, kto mi bude utierať slzy šťastia, pomôže mi zvládnuť svadobný stres, za jeden naleje, pozabáva, vytancuje, ale hlavne bude pri mne stáť. Potrebujem práve teba!

10

Si moja najlepšia kamarátka, a chcem aby si v môj svadobný deň, stála pri mojom boku práve TY! Si človek, na ktorého sa môžem spoľahnúť, zavolať mu i o polnoci! Preto mám na teba prosbičku...

2

Potrebujem niečo: Staré, Nové, požičané, modré a samozrejme TEBA!5

Prežili sme spolu veľa, preto by som veľmi chcela, aby v deň mojej svadby, stála si pri mojom boku práve ty!

8

Smiech, radosť, šťastie,slzy, lásku i nezabudnuteľné okamihy. Buď so mnou, keď to budem prežívať a svoje tajné sny si napĺňať.

11

Blíži sa ten deň, kedy sa Jankovou manželkou stanem. Potrebujem však k sebe človeka, ktorý mi pomôže so svadobnými prípravami a bude pri mne stáť počas tohto výnimočného dňa.

3

Vo svoj svadobný deň potrebujem niekoho, kto mi bude utierať slzy šťastia, zabráni môjmu nervovému zrúteniu za jeden naleje, pozabáva, vytancuje, ale hlavne bude pri mne stáť, keď poviem svoje “Áno”.

6

V deň svadby potrebujem človeka, ktorý bude pri mne stáť a so všetkým mi pomáhať.

9

Poznáme sa veľa rokov a vieš, že pre mňa znamenáš veľmi veľa. Preto by som veľmi chcela, aby si v deň mojej svadby, bola pri mne a prežila to so mnou!

12

Chcem aby si stála po mojom boku, keď mi svadobné zvony budú znieť...

Search